Aktualności

26 maja 2020 17:02 | Aktualności

Wreszcie powrót na stadion

Od 22 maja br. zostały wznowione treningi piłkarskie. Podobnie jak w ubiegłym roku, istnieją 3 drużyny: dziecięca, młodzieżowa i seniorzy. Wszystkie reprezentuja LKS Kwiatkowice.

Treningi będą odbywać sie pod okiem znanych już piłkarzom trenerów - pana Łukasza Kubiaka, pana Antoniego Dąbrowskiego i pana Jakuba Olczyka - 2 razy w tygodniu, chyba że wypadnie jakaś nietypowa sytuacja, może sie ta liczba zwiększyć lub zmniejszyć lub trening będzie na przykład odwołany. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, proszę śledzić naszą stronę, tu pojawi się zawsze informacja o ewentualnych zmianach.

W bieżącym sezonie zajęcia sportowe rozpoczęły się nieco inaczej, jak zwykle. Obowiązują pewne zaostrzenia w związku z panującą epidemią koronawirusa. Zostały ona zaprezentowane krótko w okienku "pub-up", poza tym na tablicach informacyjnych w Ośrodku.

Młodzież doczekała się wreszcie ruchu, o którym marzyła już od dawna, ciągłe przebywanie w domu stanowiło już prawdziwe męki nie tylko dla dzieciaków.

Naszym sportowcom życzymy dużo satysfakcji z uprawianego sportu, samych sukcesów oraz wspaniałych, niezaponianych emocji!

- Dyr. GOKiS Marzenna Cymerman

Przeczytano: 77 razy.| Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: